Inicjatywy

Wycieczka do muzeum legendarnej firmy „TATRA” zajmującej się produkcją motoryzacyjną.

Muzeum znajduje się w Czechach. W programie zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem oraz wykład o zabytkowej motoryzacji. Czas zwiedzania 4 – 5 godzin. Dojazd – samochód typu van dla 5 osób lub autokar dla grup zorganizowanych. Koszt 500 zł od osoby w przypadku grupy pięcioosobowej. Bilety do muzeum i przejazd w cenie. Wyjeżdżamy około 23:00 z pl. Konstytucji w Warszawie. Powrót około godziny 23:00 dnia następnego. Istnieje możliwość rozszerzenia wycieczki o szlak zabytków techniki.

Wyjazd na wiosenną giełdę zabytkowej motoryzacji Veterama Ludwigshaffen am Rhein.

Giełda odbywa się w Niemczech, przy granicy Belgijskiej. Wyjeżdżamy w czwartek około 23:00 z pl. Konstytucji w Warszawie. Powrót około godziny 23:00 w niedzielę. Cena wycieczki: zależna od standardu noclegów.

 

Wyjazd na jesienną giełdę zabytkowej motoryzacji Veterama Mannheim.

Wyjeżdżamy w czwartek około 23:00 z pl. Konstytucji w Warszawie. Powrót około godziny 23:00 w niedzielę. Cena wycieczki: zależna od standardu noclegów.

Wycieczka szlakiem zabytków techniki.

Rejon świętokrzyski lub śląski. Cena wycieczki jednodniowej: 300 zł od osoby. Dwa lub trzy dni – zależnie od standardu noclegów.

MOTOŁOŚ – otwarte wykłady dla osób planujących zakup motocykla.

Wykłady odbywają się w sezonie wiosennym (marzec – maj) w ośrodku szkoleniowym w malowniczej otulinie Puszczy Kampinoskiej.